برای پیگیری سفارشتان روی دکمه روبرو کلیک نمایید!

بزن بریم
منوی دسته بندی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بخرببر

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی بخرببر، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین بخرببر است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.
 
ایجاب و قبول سفارش 
با توجه به آنکه طبق روال کاری فروشگاه مرحله اول خرید، استعلام سفارش می باشد، پاسخ استعلام سفارش مشتری به منزله ایجاب و نهایی کردن سفارش توسط مشتری به منزله قبول است.
ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش خود را ثبت نماید.
کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از سایت نمایند.
 
مراحل ثبت سفارش و خرید 
ثبت سفارش و استعلام: با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید ابتدا لازمست مشتریان استعلام قیمت و موجودی نمایند.
 
پاسخ استعلام و نهایی کردن سفارش: بطور معمول حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش، بخش همکاران پشتیبانی با مشتریان جهت تایید و نهایی کردن سفارش تماس میگیرند،  پس از آن مشتریان فرصت خواهند داشت تا در مهلت مقرر سفارش خود را تکمیل و نهایی نمایند. چنانچه مشتریان در مهلت مشخص شده سفارش خود را نهایی نفرمایند، سفارش آنها ناتمام تلقی شده و دیگر امکان نهایی کردن آن را نخواهند داشت. در این موارد چنانچه مشتری تقاضای فعالسازی مجدد سفارش را داشته باشد و کماکان کالا در فروشگاه موجود باشد، مجددا مهلت تکمیل به مشتری داده خواهد شد.
 
 
ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت
کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند.
با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.
توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد. 
 
روشهای ارسال سفارش 

ارسال سفارش به تمام نقاط کشور امکان پذیر است که از طریق شرکت پست صورت می گیرد. لازم به ذکر است هزینه پست و خدمات پستی بر عهده خریداری می باشد که در فاکتور درج می گردد.

هزینه ارسال 
مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.
 
 توجه:
علاوه بر ارسال پستی برای مشتریان محترم داخل شهر میانه امکان ارسال سفارش به صورت پیکی نیز وجود دارد که مبلغ آن با توجه به مسافت محاسبه گردیده و تنها بنا به درخواست خریدار ارسال می گردد.
 
مدت زمان تحویل سفارش ها
سفارش های ارسال شده توسط پست :سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 9 صبح نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست  نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 2 تا 5 روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.
 
 
نکات مهم در هنگام تحویل سفارش 

سفارشات داخل سایت بخرببر تماماٌ پرداخت آنلاین می باشد و مشتری باید بعد از تکمیل سفارش کارت به کارت کرده و هزینه فاکتور را پرداخت کند . مشتریان دقت فرمایید فاکتور بخرببر روی بسته ها چسبانده می شود که بر روی فاکتور نیز برای اطلاع مامور پست مهر پرداخت شد زده شده و هیچ وجه دیگری هنگام تحویل کالا نباید به مامور پست پرداخت کنید.

توجه :

طبق قانون اداره پست گیرنده امکان بازکردن بسته قبل از دریافت کالا و امضا قبول شد را ندارد.

تبصره :

لازم به ذکر است کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی بخرببر دارای ضمانت تحویل کالا می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل کافیست با تلفن های درج شده بر روی فاکتور خود تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به حل مشکل شما از طریق فروشگاه اقدام گردد.

 
امکان خطا در قیمت های سایت
فروشگاه همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه این قیمتها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود. 
در این موارد حتی چنانچه بر اساس قیمت اشتباه، کالا برای مشتری فاکتور و ارسال گردد، مشتری موظف است در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده باشد یا آن را عودت نماید و یا ما به التفاوت وجه را واریز نماید و در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج کرده باشد، موظف است ما به التفاوت وجه را به حساب فروشگاه واریز نماید. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.
 
نکته مهم: کالاهای برقی قبل از ارسال تست شده و سالم فرستاده می شود، به این جهت این محصولات به هیچ عنوان برگشتی یا تعویض ندارد.

برای پیگیری سفارشتان روی دکمه روبرو کلیک نمایید!